Haberler
Kurumsal

CE DORUK her sektörde faaliyet gösteren müşterisine, ihtiyaca özel tasarlanmış, güvenlik hizmet ve çözümleri sunmaktadır. CE DORUK, müşterilerinden gelebilecek güvenlik ve koruma hizmet taleplerini de yetkin eğitmenler tarafından profesyonelce eğitilmiş, elemanlarıyla en iyi şekilde karşılar.

CE DORUK, profesyonel kişilerce yapılan risk analizi ile ihtiyaca uygun fiziki ve teknolojik alt yapının oluşturulması, var olan risklerin minimuma indirilmesi için gerekli bilgi, prosedür ve teknoloji transferini gerçekleştirmektedir. 5188 no.lu Özel Güvenlik Şirketi Faaliyet Belgesi sahibi olan CE DORUK Güvenlik ve Koruma Hizmetleri, 16.03.2006 tarihinde almış olduğu ISO 9001:2000 Kalite Belgesi ile hizmet kalitesini tescillemiştir.

Amacımız; Belirlediğimiz ve benimsediğimiz değer ve kalite anlayışını, çalıştığımız tüm müşteri ve personellerimizle paylaşarak firmamızın temel taşlarından olan yapısal ve deneyimsel zenginliğimizi ölçü belirlemeksizin daha üst seviyelere taşımaktır.

Değişen teknoloji ve güvenlik ihtiyaçlarını yakından takip edebilmek amacıyla, alanında profesyonel olan kişilerden alınan bilgi transferleriyle kendimizi devamlı olarak bir adım önde tutmak ana prensiplerimizdendirCE DORUK Güvenlik Hizmetleri 1997 yılında kurulmuştur. CE DORUK, kaliteli hizmet anlayışı ile kişi, kurum ve kuruluşların korunmasını amaçlar. Nitelikli ve profesyonel kadrosu ile fiziki güvenlik hizmetleri, danışmanlık, eğitim ve operasyon planlama hizmetleri sunar.